Kvalita spoločnosti Mylan

Kvalita spoločnosti Mylan

Spoločnosť Mylan sa v rámci svojich prevádzok a produktových línií riadi jednotným globálnym štandardom kvality – bez ohľadu na trh.

Či už ide o liek pre milióny, alebo iba pre tucet ľudí, ktorí ho potrebujú, prioritou našej spoločnosti je dosiahnuť alebo prekročiť štandardnú úroveň kvality v tomto odvetví.

V prípade našich štandardov nejde totiž o generickú záležitosť. Naše interné tímy kontrolujú všetky produkty od začiatku do konca. A to bez ohľadu na to, v ktorom kúte sveta sa vyrábajú. V skutočnosti sme pomohli presadiť zákon, ktorý oprávňuje FDA (Úrad pre kontrolu potravín a liekov) podrobiť inšpekčnej kontrole všetky výrobné prevádzky na svete, ktoré dodávajú produkty na americký trh.

„Máme jednotný globálny štandard kvality, pretože vieme, aké sú naše priority. Všetko začína a končí vami.“
Robert J. Coury výkonný riaditeľ

V našom ponímaní dôvera prekračuje hranice stanovené našimi globálnymi štandardmi kvality. Záleží nám na ľuďoch, ktorým pomáha to, čo robíme. To je základ.

Kvalita je najpresvedčivejším dôvodom, o ktorý sa môžeme oprieť a potvrdiť siedmim miliardám ľudí, že vieme, aké sú naše priority: Všetko začína a končí vami. Riadime sa totiž heslom Our Mylan is Your Mylan, čo v preklade znamená Náš Mylan je Váš Mylan.

Posledná aktualizácia  14.10.2014