SK
 
SK

Národné lokality spoločnosti Mylan

Zatvoriť

Zo zoznamu nižšie vyberte jednu z našich webových lokalít.

 1. Európa

  1. Belgicko
   1. Français
   2. Nederlands
  2. Česká republika
   1. Čeština
  3. Dánsko
   1. Dansk
  4. Fínsko
   1. Suomi
  5. Francúzsko
   1. Français
  6. Grécko
   1. Ελληνικά
  7. Holandsko
   1. Nederlands
  8. Írsko
   1. English
  9. Maďarsko
   1. Magyar
  10. Nemecko
   1. Deutsch
  11. Nórsko
   1. Norsk
  12. Poľsko
   1. Polski
  13. Portugalsko
   1. Português
  14. Rakúsko
   1. Deutsch
  15. Rumunsko
   1. Română
  16. Slovensko
   1. Slovenský
  17. Slovinsko
   1. Slovenian
  18. Španielsko
   1. Español
  19. Spojené kráľovstvo
   1. English
  20. Srbsko
   1. Serbian Latin
  21. Švajčiarsko
   1. Deutsch
   2. English
  22. Švédsko
   1. Svensk
  23. Taliansko
   1. Italiano
 2. Afrika

  1. Južná Afrika
   1. English
 3. Amerika

  1. Brazil
   1. Português brasileiro
  2. Kanada
   1. English
   2. Français
  3. Spojené štáty americké
   1. English
 4. Ázia

  1. India
   1. English
  2. Japonsko
   1. 日本語
 5. Pacifik

  1. Austrália
   1. English
  2. Nový Zéland
   1. English

Spoločnosť Mylan s hrdosťou vykonáva obchodnú činnosť taktiež v nasledujúcich krajinách.

 1. Maroko
 2. Luxembursko
 3. Slovinsko
 1. Čína
 2. Singapur
 3. Taiwan
Jan 3, 2014

Inovácie liečby

Inovácie liečby

Prekvapilo by vás zistenie, že do oblasti výskumu a vývoja generických liekov vnášame inovácie? Alebo to, že naše tímy výskumu a vývoja zahŕňajú viac než 2 600 vedcov, ktorí dennodenne pracujú na inováciách?

Je to pravda. A príčina toho, že viac než päťdesiat rokov dokážeme neustále napredovať a dosahovať viac.

Veda zaoberajúca sa riešeniami

Dnes navrhujeme bioekvivalentné verzie značkových liekov, pričom mnohé z nich sú náročné na výrobu a vývoj. Snažíme sa vytvárať zlepšené verzie liekov, aby sme naše produkty odlíšili od konkurencie. A takisto prinášame inovácie zamerané na tuhé perorálne liekové formy, transdermálne systémy, injekčné produkty, krémy, masti, antiretrovirálne lieky a na takmer tucet ďalších dôležitých oblastí.

Prečo? Pretože veríme, že na každú chorobu možno nájsť liek. Veríme, že každá epidémia musí raz skončiť. Závažné aj mierne zdravotné ťažkosti by mal mať človek pod kontrolou.

Anafylaxia

Anafylaxia, život ohrozujúca alergická reakcia, predstavuje vážny problém verejného zdravia. Pri anafylaxii je drahá každá minúta. Okamžitý prístup k adrenalínu a rýchla zdravotná pomoc sú životne dôležité. Snažíme sa zvýšiť povedomie o anafylaxii a zlepšiť pripravenosť a prístup k liečbe, pretože dokonca len jedna anafylaktická epizóda bez prístupu k adrenalínu môže byť tá posledná.

Antiretrovirálne lieky

Tieto lieky liečia HIV/AIDS. Liečebné režimy často vyžadujú, aby pacient užil tri a viac liekov. Môžu zahŕňať antiretrovirálny liek, ktorý sa pokazí, pokiaľ sa neuchováva v chlade. Mnohé oblasti najťažšie postihnuté epidémiou sa vyznačujú teplým podnebím, ako napríklad Afrika a India, kde sú možnosti chladenia veľmi obmedzené. Spoločnosť Mylan dokázala pre takéto regióny vyrobiť tepelne stabilnú verziu antiretrovirálneho lieku, ktorá nevyžaduje chladenie.

Kardiovaskulárne ochorenia

Veľmi intenzívne sa angažujeme v oblasti liečby kardiovaskulárnych ochorení. Pomocou našej transdermálnej technológie sme vyvinuli adhezívne náplaste, ktoré liečivo uvoľňujú do tela cez kožu.

Respiračné ochorenia

Vyvíjame produkty na liečbu astmy a chronickej obštrukčnej choroby pľúc (CHOCHP), ktoré využívajú platformu podávania liečiva vo forme suchého prášku. Získajte viac informácií o našich ďalších značkových produktoch na liečbu respiračných ochorení.

Dermatológia

Vyrábame produkty v mnohých liekových formách, od tabliet a kapsúl po injekcie a transdermálne systémy, taktiež vyrábame krémy a masti na použitie v dermatológii. Naša angažovanosť vyrábať tieto lieky sa zintenzívnila počas deväťdesiatych rokov vďaka akvizícii spoločnosti Bertek Pharmaceuticals. V súčasnosti máme niekoľko produktov, ktoré sú predmetom klinického skúšania, a čakáme na ich schválenie. Takisto máme v portfóliu množstvo krémov, mastí, sprejov a obväzových materiálov.

Centrálny nervový systém

Produkty spoločnosti Mylan sú na druhom mieste medzi najčastejšie vydávanými liekmi v kategórii neurológie. Ide o lieky náročné na výrobu a vývoj, ktoré liečia závažné ochorenia. Naše inovácie v uvedenej kategórii z nás spravili lídra v tejto oblasti.Posledná aktualizácia  27.2.2015