SK
 
SK

Národné lokality spoločnosti Mylan

Zatvoriť

Zo zoznamu nižšie vyberte jednu z našich webových lokalít.

 1. Afrika

  1. Južná Afrika
   1. English
 2. Amerika

  1. Brazil
   1. Português brasileiro
  2. Kanada
   1. English
   2. Français
  3. Spojené štáty americké
   1. English
 3. Ázia

  1. India
   1. English
  2. Japonsko
   1. 日本語
 4. Európa

  1. Belgicko
   1. Français
   2. Nederlands
  2. Bulharsko
   1. България
  3. Česká republika
   1. Čeština
  4. Dánsko
   1. Dansk
  5. Fínsko
   1. Suomi
  6. Francúzsko
   1. Français
  7. Grécko
   1. Ελληνικά
  8. Holandsko
   1. Nederlands
  9. Írsko
   1. English
  10. Maďarsko
   1. Magyar
  11. Nemecko
   1. Deutsch
  12. Nórsko
   1. Norsk
  13. Poľsko
   1. Polski
  14. Portugalsko
   1. Português
  15. Rakúsko
   1. Deutsch
  16. Rumunsko
   1. Romanian
  17. Slovensko
   1. Slovenský
  18. Slovinsko
   1. Slovenian
  19. Španielsko
   1. Español
  20. Spojené kráľovstvo
   1. English
  21. Srbsko
   1. Serbian Latin
  22. Švajčiarsko
   1. Deutsch
   2. English
  23. Švédsko
   1. Svensk
  24. Taliansko
   1. Italiano
 5. Pacifik

  1. Austrália
   1. English
  2. Nový Zéland
   1. English

Spoločnosť Mylan s hrdosťou vykonáva obchodnú činnosť taktiež v nasledujúcich krajinách.

 1. Maroko
 2. Taiwan
 1. Singapur
Jan 3, 2014

Inovácie liečby

Inovácie liečby

Prekvapilo by vás zistenie, že do oblasti výskumu a vývoja generických liekov vnášame inovácie? Alebo to, že naše tímy výskumu a vývoja zahŕňajú viac než 2 600 vedcov, ktorí dennodenne pracujú na inováciách?

Je to pravda. A príčina toho, že viac než päťdesiat rokov dokážeme neustále napredovať a dosahovať viac.

Veda zaoberajúca sa riešeniami

Dnes navrhujeme bioekvivalentné verzie značkových liekov, pričom mnohé z nich sú náročné na výrobu a vývoj. Snažíme sa vytvárať zlepšené verzie liekov, aby sme naše produkty odlíšili od konkurencie. A takisto prinášame inovácie zamerané na tuhé perorálne liekové formy, transdermálne systémy, injekčné produkty, krémy, masti, antiretrovirálne lieky a na takmer tucet ďalších dôležitých oblastí.

Prečo? Pretože veríme, že na každú chorobu možno nájsť liek. Veríme, že každá epidémia musí raz skončiť. Závažné aj mierne zdravotné ťažkosti by mal mať človek pod kontrolou.

Anafylaxia

Anafylaxia, život ohrozujúca alergická reakcia, predstavuje vážny problém verejného zdravia. Pri anafylaxii je drahá každá minúta. Okamžitý prístup k adrenalínu a rýchla zdravotná pomoc sú životne dôležité. Snažíme sa zvýšiť povedomie o anafylaxii a zlepšiť pripravenosť a prístup k liečbe, pretože dokonca len jedna anafylaktická epizóda bez prístupu k adrenalínu môže byť tá posledná.

Antiretrovirálne lieky

Tieto lieky liečia HIV/AIDS. Liečebné režimy často vyžadujú, aby pacient užil tri a viac liekov. Môžu zahŕňať antiretrovirálny liek, ktorý sa pokazí, pokiaľ sa neuchováva v chlade. Mnohé oblasti najťažšie postihnuté epidémiou sa vyznačujú teplým podnebím, ako napríklad Afrika a India, kde sú možnosti chladenia veľmi obmedzené. Spoločnosť Mylan dokázala pre takéto regióny vyrobiť tepelne stabilnú verziu antiretrovirálneho lieku, ktorá nevyžaduje chladenie.

Kardiovaskulárne ochorenia

Veľmi intenzívne sa angažujeme v oblasti liečby kardiovaskulárnych ochorení. Pomocou našej transdermálnej technológie sme vyvinuli adhezívne náplaste, ktoré liečivo uvoľňujú do tela cez kožu.

Respiračné ochorenia

Vyvíjame produkty na liečbu astmy a chronickej obštrukčnej choroby pľúc (CHOCHP), ktoré využívajú platformu podávania liečiva vo forme suchého prášku. Získajte viac informácií o našich ďalších značkových produktoch na liečbu respiračných ochorení.

Dermatológia

Vyrábame produkty v mnohých liekových formách, od tabliet a kapsúl po injekcie a transdermálne systémy, taktiež vyrábame krémy a masti na použitie v dermatológii. Naša angažovanosť vyrábať tieto lieky sa zintenzívnila počas deväťdesiatych rokov vďaka akvizícii spoločnosti Bertek Pharmaceuticals. V súčasnosti máme niekoľko produktov, ktoré sú predmetom klinického skúšania, a čakáme na ich schválenie. Takisto máme v portfóliu množstvo krémov, mastí, sprejov a obväzových materiálov.

Centrálny nervový systém

Produkty spoločnosti Mylan sú na druhom mieste medzi najčastejšie vydávanými liekmi v kategórii neurológie. Ide o lieky náročné na výrobu a vývoj, ktoré liečia závažné ochorenia. Naše inovácie v uvedenej kategórii z nás spravili lídra v tejto oblasti.Posledná aktualizácia  27.2.2015